Alternatyvi energetika

UAB „GIMINIJA“

Mes pradėjome savo šeimos verslą alternatyviosios energetikos srityje ne siekdami skelbti, jog esą mes taip gelbėjame pasaulį, o visų pirma siekėme energetinės nepriklausomybės ir norėjome padėti kitiems, norintiems tokiais būti. Savo sodyboje, kuri dabar yra mūsų nuolatiniais namais bei taip pat mūsų įmonės buveine, įsirengėme autonominę 2.6 kW saulės ir vėjo jėgainę, kurią sudaro labai patikima ir ilgaamžė įranga. Greitu laiku čia atsiras ir daugiau sistemų, kuriomis naudosimės patys ir kurių veikimą galėsime pademonstruoti besidomintiems.

Neretai tenka išgirsti, jog alternatyvi energetika neverta savo pinigų, per brangi. Neabejotinai jos  atsipirkimas šiai dienai užtrunka arba ji iš viso neatsiperka. Visgi vis daugiau žmonių renkasi šį elektros energijos gamybos būdą. Ir tam yra svarių priežasčių, kurios vis dažniau būna grįstos sąmoningu noru tausoti aplinką. Ne visada pavyksta žmonėms paaiškinti, kaip tai svarbu ir aktualu. Kita vertus, šiais laikais vartojamas žodis „ekologija“ vis dažniau skamba nuvalkiotai ir dažnai naudojamas tik komerciniais tikslais. Panašiai yra ir su alternatyvia energetika: ji pati yra ekologiška elektros energijos gavimo prasme, tačiau įranga jai gauti atkeliauja iš fabrikų, o atitarnavę akumuliatoriai tampa atsakomybės reikalaujančia atlieka, jų nevalia numesti bet kur. Taigi, alternatyvi energetika puiki priemonė poreikiams permąstyti, atsakingumui ugdyti bei energetiškai nepriklausomiems namams kurti.

UAB „GIMINIJA“ įkūrėju esu aš, Bogdan, elektros inžinerijos mokslo magistras su daugiamete patirtimi Lietuvos energetikos sektoriuje. Lygiagrečiai profesinei karjerai intensyviai domėjausi alternatyviosios energetikos sprendimais, energetiškai nepriklausomų sodybų projektais, programavimu, procesų valdymu bei automatizuotų sistemų projektavimu. Atsisakęs asmeninio dalyvavimo naujos atominės elektrinės projekte, pradėjau individualią veiklą alternatyviosios energetikos srityje. Tada ir gimė projektas GIMINIJA. Individuali veikla įgavo pagreitį ir vis gausėjančių užsakymų dėka, 2013 m. pradžioje buvo įsteigtas šeimos verslas UAB „GIMINIJA“.

Vardą UAB „GIMINIJA“ pasirinkome ne vien tik dėl to, jog tai šeimos ar net giminės verslas ateityje. Šis vardas apima įvairias sąvokas bei darbo būdus. Visų pirma mes esame šeima teikianti paslaugas šeimoms, namams, sodyboms, šeimų ūkiams ar pan. bei norime, jog santykis su mūsų klientais būtų ne įprastas komercinis bendravimas. Priešingai, siekiame, jog jis būtų grįstas sąžiningumu, atvirumu bei šiltais verslo santykiais. Savo klientams perteikiame mūsų žinias ir patirtį bei stengiamės, kad žmonės kuo geriau susipažintų su visais niuansais, būtų patenkinti mūsų darbais, suvoktų, ką perka bei kaip tai veiks, ir ilgus metus džiaugtųsi savo pasirinkimu. Savo darbą atliekame profesionaliai ir labai atsakingai. Siūlome tik kokybišką įrangą, kuri patikimai veikia daug metų, išlaikydama visus gamintojo deklaruojamus techninius parametrus.

Daugiau informacijos straipsnyje: Trumpai apie mus ir kodėl alternatyviosios energetikos verslas?

Internetinis tinklapis: www.giminija.lt

Internetinė parduotuvė: www.e-giminija.lt

Su mumis susisiekti galite el. paštu info@giminija.lt arba telefonu +370 613 74575